VI edycja konferencji w SGHW

Autor: Magazyn Sztuki Opublikowano:

Czy zamiast trzymać pieniądze w skarpecie, lepiej włożyć je w buty? Czy procent może być wysoki tylko w butelce? Czy złoto to... złoty interes?

Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań można poznać już podczas VI edycji konferencji Inwestycje Alternatywne, która odbędzie się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i trwać będzie o 8 do 10 stycznia 2020 roku.

Podczas trzech dni wypełnionych prelekcjami eksperci opowiedzą o niestandardowych sposobach na ulokowanie kapitału w różne rodzaje aktywów od złota i nieruchomości po samochody zabytkowe, sztukę oraz również w alkohole.

Inwestycje Alternatywne to jeden ze sztandarowych projektów Studenckiego Koła Naukowego Biznesu SGH. Naszymi gośćmi są zarówno największe nazwiska z konkretnej branży, jak i jednocześnie najwięksi znawcy. Po prelekcji zawsze przychodzi kolej na pytania – niejednokrotnie posiąść można w ten sposób tajemną wiedzę niszowych i szczególnie rentownych inwestycji.

Dzięki owym prelekcjom oraz warsztatom możemy przekonać się, że inwestować może każdy oraz nie zawsze musi to równać się z inwestowaniem na giełdzie. Poznamy dzięki temu jak niezmierzony jest świat inwestycji oraz jak wiele niepozornych dziedzin może wzbogacić nasz portfel inwestycyjny.

To niesamowita okazja nie tylko dla osób szukających przedmiotu swojej kolejnej inwestycji, ale także dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o ciekawostki z pierwszej ręki i posłuchać o tym jak wygląda świat ich pasji od strony finansowej.

Więcej informacji na stronie samego wydarzenia: https://www.facebook.com/InwestycjeAlternatywneSGH/